Anadolu Rangers Sponsor Desteği Arıyor – Anadolu Rangers’ Call For Sponsorship

RNG_Final

Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren Anadolu Rangers önümüzdeki sezon Türkiye Korumalı Futbol Birinci Ligi’nde mücadele edecek. Eskişehir’in resmi liglere katılan ilk ve tek korumalı futbol takımı olan Rangers, 2017-2018 sezonunda federasyonlu bir ligin en üst düzeyinde mücadele edecek. 8 takımlı birinci ligde yabancı transferler yapan güçlü bütçeli takımlara karşı savaşacak olan Eskişehir ekibine desteklerinizi bekliyoruz.

Bu sene 20. senesini kutlayacak olan takımımız için maç üniforması üzerine reklam karşılığı sponsorluk öncelikli olmak üzere çeşitli desteklere ihtiyaç bulunmaktadır. Takımımızın genel anlamda bütçe kalemleri deplasman maliyetleri, forma alımı, ekipman ve şehir içi servis giderlerinden oluşmaktadır. Tamamen kendi oyuncularını yetiştiren Eskişehir ekibinin öncelikli hedefi büyük çoğunluğu öğrenci olan oyuncularının bu spor için cebinden para çıkmamasını sağlamak.

Konu ile ilgili olarak sponsorluk dosyası hazırlanmış olup, destek vermek isteyenlerin bdervis@anadolu.edu.tr adresinden iletişime geçmelerini rica ederiz. Çok kısıtlı imkanlarla mücadele etmeye çalışan Anadolu Rangers ailesine destek olmayı düşünenlere şimdiden teşekkür ederiz.

The only American Football team of Eskişehir, Anadolu Rangers, is calling for sponsorships for the next season. Attending the competitions under the license of Anadolu University Youth and Sports Club, Rangers will be competing in the first division of Turkish American Football First League (which is also an European First Division Football League) for the next season. Rangers are looking for financial support to finance away games and travel costs. The team offers the uniform and helmet advertisements in exchange. If you want to support our team or learn the details, please send an e-mail to bdervis@anadolu.edu.tr

We welcome and appreciate any kind of support!

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s