Anadolu Rangers – Ege Dolphins Türkiye Korumalı Futbol Kulüpler İkinci Ligi 1. Hafta Maçı / Anadolu Rangers – Ege Dolphins Turkish American Football Professional League First Week Game

ege

Geçtiğimiz sene haksız bir şekilde lige alınmayan ve birinci ligden düşürülen Anadolu Rangers koca bir senenin ardından kulüpler seviyesinde tekrar yeşil sahalara dönüyor. Rangers bu akşam saat 21:00’da kendi evinde İzmir’in köklü ekibi Ege Dolphins’i ağırlayacak. Maç belirtilen saatte Eskişehir Muttalıp Spor Kompleksi’nde oynanacak (2 Eylül Kampüsü karşısı).

İki takım uzun yıllardır karşı karşıya gelmiyordu. İzmir temsilcisi sert ve tecrübeli bir ekip. Yaşar Admirals’tan gelen oyuncular ile İzmirli kimi yetenekli oyuncuları kadrosuna katan Dolphins daha da güçlendi. Rangers’ta ise üniversiteler ligi takımına ek olarak 4-5 adet tecrübeli oyuncuyu kulüpler liginde kadrosuna dahil ediyor.

Bu maça çıkabilmemiz için verdikleri destekten ötürü kulübümüz Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne ve eski oyuncumuz Cihan Somuncu’nun işlettiği Somuncu İnşaat’a teşekkürlerimizi borç biliriz. Dileğimiz, önümüzdeki dönemlerde Eskişehir’de takımını sahiplenecek yeni destekler bulabilmek.

Kıran kırana ve sert geçecek olan maça tüm taraftarımızı ve korumalı futbol severleri bekliyoruz. Maç için ücretsiz servisimiz kalkacaktır. Maçla ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki etkinlik sayfasını ziyaret ediniz:

https://www.facebook.com/events/494410160946768/

Anadolu Rangers, which was relegated to the second tier last year with an unfair and unjust decision by the previous federation, is returning to the game after missing an entire season last year. Rangers will be hosting Dolphins tonight in the first week game of second division. The game will be played at Muttalip Sports Complex at 9:00 pm.

Two teams haven’t been facing against each other for many years. Dolphins recruited many players from Yaşar Admirals and some skilled players around the city and achieved an ever better roster. On the other hand, Rangers also added 4-5 professional league players who served the team before.

We would like to thank to our club management, Anadolu University GSK and Somuncu Construction Co., owned by our former player Cihan Somuncu for their support.

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s