Çeyrek Finale Davet: Anadolu Rangers – Gazi Warriors‏

AfisEskişehir’in korumalı futbol branşındaki tek temsilcisi Anadolu Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı Anadolu Rangers, 21 Mart Cumartesi günü saat 19.30’da Eskişehir Behiç Erkin Spor Tesisleri’nde çeyrek final müsabakasında Gazi Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı’nı ağırlayacak. Rangers’ı destekleyen herkesi maça davet ediyoruz.

Bu sene Rangers üniversiteler süper liginde grubunu domine ederek üç maçını kazandı ve çeyrek finale grup lideri olarak çıkmaya hak kazandı. Grubun ilk maçında Hacettepe’yi 64-14, ikinci maçında 9’Eylül’ü 28-0 ve son maçında ODTÜ’yü 22-2 lik skorlarla geçen Rangers bu maçtan da galip gelerek tarihinde ilk defa yarı finale çıkmak istiyor.

Oldukça köklü ve mazisi başarılarla dolu olan Gazi Warriors ise bu sene grubunu ikinci olarak tamamladı. En çok şampiyon olan takımlardan biri olarak Gazi bu maçı kazanarak eski günlerdeki başarılarını tekrar etmek isteyecek.

Her maça temiz futbol ve mücadeleci ruh parolasıyla çıkan Rangers bu maçta da ateşli taraftarını tribünde görmek istiyor. Ücretsiz olarak izlenebilecek maça tüm Eskişehirliler davetlidir. Maç günü saat 19:00 da taraftarlar için ücretsiz servis kaldırılacaktır.

Cumartesi akşamında takımını yalnız bırakma!

Afis

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s