Rangers Yaz Dönemi 2. Gün

Akıncılar olarak antrenmanlara kaldığımız yerden devam ediyoruz. Perşembe günü gerçekleştirilen antrenman bir öncekine nazaran oldukça zorlayıcı geçti .

İlk antrenmanımızı bir ısınma olarak kabul edebiliriz. İkinci antrenmana rutin dinamik ısınmamız ile başladık. Tüm vücudumuzu güzelce ısıttıktan sonra Koç Yakup ve Aslan’ın programa eklediği yaklaşık 30 dakikalık istasyon çalışmasına geçtik. 4 gruba ayrılarak her grupta belirlenen hareketleri gerçekleştirerek, sırasıyla tüm antrenmanları gerçekleştirdik. Açıkçası fiziki limitlerin yanında zihinsel limitlerin de sınandığı bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Ancak bu süreçte kimsenin söylenmemesi, en hantal arkadaşların bile tüm hareketleri bitirmesi bizim için inanılmaz bir mutluluk kaynağı oldu. İstasyon bitişinde neredeyse tükenmiştik. Son tamamlayıcı antrenman olarak 4 grup aralarında havlu yarışı yaptı (towel race). Şahsen antrenman sonunda konuşmaya yetecek kadar dahi nefesim yoktu; ancak biliyordum ki ertesi gün çok daha güçlü bir şekilde uyanacağım.

Önemli olan insanın istemesi ve bu uğurda mücadele etmesi.

65962_10203930569612025_3288310724962509558_nFotoğraf: Antrenman sonunda tükenen oyunculardan bir kısmı. Açıkçası antrenman esnasında fotoğraf çekebilecek dermanımız kalmamıştı, o yüzden bu yazıda bu fotoğrafla yetinmek zorunda kalacağız.

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s