Anadolu Rangers – Kocaeli Sharks Korumalı Futbol Kulüpler Ligi 5. Hafta Müsabakası

LOGO-04Üç maçta üç galibiyet alan Anadolu Akıncıları grup maçlarının sonuncusunu kazanıp normal sezonu grup lideri olarak kapatmak istiyor. Şu an grup lideri olan takımımız Kocaeli karşısında galip gelirse grubunu namağlup bir şekilde tamamlayacak ve diğer grubun ikincisi ile birinci lige yükselme karşılaşmasına çıkacak.

Üniversiteler liginde uzatmalarda ODTÜ’ye kaybederek yarı finale çıkmaya hak kazanamayan takımımız tamamıyla kulüpler ligine yoğunlaştı. Çalışmalarını aksatmadan sürdüren Akıncılar ODTÜ maçı sonrası kısa süreli bir dinlenmenin ardından dinç bir şekilde yoluna devam ediyor. Takımda herhangi sakat veya eksik bir oyuncusu bulunmayan Akıncılar 4 Mayıs 2014 Pazar günü saat 07:00 da Kocaeli’ye hareket edecek.

Öte yandan Sharks takımı bu sene yaptığı 3 maçın 2’sini kazandı. Anadolu takımlarının form grafiği yükselen ekiplerinden biri olan Kocaeli ekibi yükselme maçı oynayabilmek için bu maçı kazanmak zorunda.

Daha önce herhangi bir resmi müsabakada karşılaşmamış olan iki Anadolu ekibinin arasında geçecek maç oldukça çekişmeli geçeceğe benziyor. Maçın başlama saati 12:00 olarak planlanmakta. Güzel bir pazar gününde güzel bir maç izlemek isteyen tüm korumalı futbol severleri maçımıza bekliyoruz.

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s