Üniversiteler Ligi Heyecanı Başlıyor: Anadolu Rangers – ODTU Falcons

LOGO-04Korumalı futbol profesyonel liglerin araya girmesiyle birlikte üniversite ligi maçları oynanmaya başlıyor. Üniversiteler Süper Ligi ve Üniversiteler Birinci Ligi olmak üzere takımlar iki ligde mücadele ediyor. Eskişehir’in tek takımı olan Anadolu Akıncıları süper ligde mücadele ediyor. Bu haftaki rakip ODTÜ Şahinleri.

Maç 21 Aralık 2013 Cumartesi günü saat 12:00 da Ankara Akyurt sahasında oynanacak. Maç günü her iki takımdan oyuncuların sınavının oluyor oluşu bir miktar sıkıntı yaratıyor olsa da her iki takım da bu aksaklıkları giderecek kapasitede.

Çalışmalarına aralıksız devam eden Akıncılar kulüpler liginde Çanakkale ve Sakarya’yı mağlup ederek 2 de 2 yapmış ve lige başarılı bir giriş yapmıştı. Akıncılar, üniversiteler liginde de açılış maçında kazanıp bu sezon yaptığı bütün maçları kazanmak istiyor.

Diğer yandan ODTU de kulüpler ligindeki ilk 2 maçını kazandı. Çalıştırıcılığını Hayden Flowers’ın üstlendiği Ankara takımı oldukça güçlü ve köklü bir ekip.

Son kez 4 sene önce üniversiteler ligi çeyrek finalinde karşılaşan iki ekipten gülen taraf Ankara ekibi olmuştu. Maçı çok farklı kazanan ODTU yarı finale yükselmişti. Amacımız hem o mağlubiyetin rövanşını almak, hem de gruptaki güçlü rakibimizi yenerek avantajlı bir duruma gelmek.

 

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s