Yeni Sezon, Yeni Macera

392689_10150428343180922_2135010613_nAnadolu Üniversitesi Korumalı Futbol Takımı “Anadolu Rangers” sezonu açıyor.

1 Temmuz 2013’den itibaren sezon sonu ağırlık antrenmanlarını sürdüren Rangers 23 Eylül 2013 itibarıyla 6 günlük kampın ardından sezon çalışmalarına başlayacak. Yaz dönemi boyunca Eskişehir’de bulunan oyuncular ekipler halinde; memleketlerinde bulunan oyuncular da bireysel olarak kendilerini fiziksel olarak sezona hazırlayabilmek için çok çalıştılar.

Bu sene yeni jenerasyon oyuncuların da A takımına katılmasıyla kadro derinliği arttıran Anadolu Rangers’ı keyifli ve yorucu bir kamp dönemi bekliyor. Bu kamp döneminde hedeflenen oyuncuların sezon içi idmanlarına fiziksel olarak tam bir şekilde hazır olmasını sağlamak. Esnetme, kondisyon, patlayıcılık ve dayanıklılık üzerine yapılacak idmanlar malzemesiz olarak gerçekleştirilecek.  6 günlük planlanan kamp takvimi:

  • Pazartesi: Ağırlık + Saha
  • Salı: Ağırlık + Saha
  • Çarşamba: Saha
  • Perşembe: Ağırlık + Saha
  • Cuma: Test Ölçümleri + Ağırlık
  • Cumartesi: Saha+ Toplantı

Eskiden testleri kampın ilk günü gerçekleştirmekteydik. Fakat yaşanabilecek sakatlıkları gidermek adına bu testleri kampın sonuna doğru yapmayı uygun gördük. Özellikle deparlarda ham vücutlar fire verebiliyor.

Bir Anadolu takımı olarak kısıtlı imkanlarla elimizdekinin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 3 senedir birlikte çalıştığımız teknik ekip giderek tecrübe kazanıyor. Her sene saha içi ve saha dışı yenilikler eklemeye çalışıyoruz. Bu sene de çok sayıda yeni proje ve planımız var. Zamanı geldikçe yazacağım. Yeni sezonun tüm takımlar için sakatlıksız ve sorunsuz geçmesini diliyorum.

Takıma katılmak isteyen arkadaşlar için haberimiz var. Bu sene seçmeleri de 6 Ekim’de yapmayı planlıyoruz. Bu konuyla ilgili gelişmeler sosyal medyadan ve bu platformdan paylaşılacaktır.

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s