Anadolu Rangers- Kocaeli Sharks Dostluk Müsabakası

İki takım 29 Eylül 2012 Cumartesi günü saat 14:00 da İzmit Atletizm Pisti’nde Kocaeli Sharks’ın ev sahipliği yapacağı müsabakada karşı karşıya geleceklerdir.

Daha çok yeni oyuncuları geliştirmek üzere olacak olan müsabaka kontrollü pratik maçı olarak uygulanacaktır. Kazanma – kaybetmenin olmayacağı; her iki takımın da olduka yararına olacak müsabakanın facebook etkinlik linki: https://www.facebook.com/events/267408970042978/

Bu sezon öncesi 4 hazırlık maçı yapan Kocaeli Sharks ekibi lige Anadolu Rangers’tan daha hazır durumda gözükmekte. Bir kaç eski oyuncusunu kaybeden Kocaeli ekibinin özellikle genç üyeleri oldukça tecrübe kazanacaklar. Aynı zamanda U19 programı yürüten Kocaeli Sharks ekibi oldukça başarılı ve geleceği parlak bir ekip. Ayrıca kendileri çok mütevazi ve centilmen bir takım.

Kamp çalışmalarına 17 Eylül’de başlayan Anadolu Rangers ise yoğun bir yaz dönemi ağırlık süreci geçirdi. Kamp döneminin ilk haftası malzemesiz sadece kondüsyon ve esneklik üzerine çalışan Anadolu Rangers ikinci hafta itibari ile teknik idmanlarını gerçekleştirdi. Yeni oyuncuların; eski oyuncularının yeni mevkilerinin deneneceği ilk yer olarak nitelendirilebilecek olan bu organizasyona tüm korumalı futbol severleri bekleriz.

Aynı zamanda Selimiye Parslar – Parslar TV projesi kapsamında maç canlı yayın yöntemiyle deneme yayını yapılması planlanmıştır. Bu güzel projeyi ülkemiz sporuna kazandırmaya çalışan Sercan Eryaz ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Bu sporu geliştirmek adına çok büyük bir adım olacak. Gelemeyip de maçı izlemek isteyenler için maç www.facebook.com/parslartv adresinden canlı olarak yayınlanacaktır. İzlemek için yapmanız gereken tek şey sayfanın sağ üst tarafındaki canlı yayın sekmesine tıklamaktır. Video 30 saniye sonra başlayacaktır.

Herkese korumalı futbol dolu günler dileriz.

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s