Anadolu Rangers 2012-2013 Sezon Açılışı

Anadolu Üniversitesi Korumalı Futbol takımı “Anadolu Rangers”, 17 Eylül 2012 günü yapacağı testler ile sezon sonu çalışmalarını bitirip sezon öncesi çalışmalarına başlıyor.

2 Hafta sürecek olan kampın ilk haftasında, bütün yaz fonksiyonel ağırlık çalışmış olan oyuncular ile malzeme giymeden atletizm salonunda günde tek idman olacak şekilde yoğunlaştırılmış kondüsyon antrenmanları gerçekleştirilecektir.

Kampın ilk günü yapılacak olan test sonuçları, sezon bitiminde yapılan test sonuçlarıyla karşılaştırılacak ve 3 aylık periyotlar ile alınan bu testlerin sonuçları karşılaştırılarak form grafikleri incelenecektir.

İkinci haftayla birlikte fundamental ağırlıklı yoğunlaştırılmış pozisyon idmanları uygulanacaktır. 5 adet koçla gerçekleştireceğimiz bu idmanlar ile ilk etapta kontakt olmadan; daha sonra giderek idmanları sertleştirerek, sonlara doğru da taktiksel çalışmalar yaparak oyuncularımızı sezona hazır hale getirmeye çalışacağız. Kampın bitişiyle birlikte Kocaeli Sharks ile bir hazırlık maçı yapmayı hedefliyoruz.

Şimdiden başta tüm oyuncularımıza olmak üzere tüm camiamıza başarılar diliyor, sakatlıksız ve centilmen geçecek rekabetçi bir sezon diliyorum.

 

About Baris Dervis

Barış Derviş Anadolu Rangers
This entry was posted in Rangers Futbol and tagged , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s